Завершилася сертифікатна програма "Святість людського тіла"

Завершилася сертифікатна програма "Святість людського тіла. Цілісний розвиток людини у світлі антропології св. Івана Павла ІІ" у форматі літньої школи, яка тривала з 18 по 26 червня 2024 р.Б.

Під час вебінарів та триденного інтенсиву наживо працівники Українського католицького університету пізнавали святість і гідність людського тіла з різних аспектів: антропологічного, богословського, біоетичного, мистецького; а також роздумували, як трансформувати набуті знання у проєкти й навчальні програми.

Загалом розглянули такі теми:

• Основні засади антропології св. Івана Павла ІІ

• Етос відкуплення тіла

• Тіло як видимий знак Таїнства

• Початок історії людства. Правда про сотворення людини

• Аспекти людської тілесности у світлі Божого задуму

• Чотири види гідности за Dignitas Infinita

• Служіння, що свідчать про гідність людського тіла

• Зміна сприйняття тілесности в культурно-історичній перспективі

• Виклики сучасного світу щодо гідности людського тіла

• Вплив соцмереж на сприйняття тілесности

• Трансформування набутих знань про гідність людського тіла в навчальні програм

"Тілесність - дар людського часу і простору, нанизаний на безмежну любов" - Володимир Турчиновський, лектор нашої літньої школи, декан факультету суспільних наук УКУ, директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності УКУ.

Дякуємо викладачам, учасникам і, звісно, нашим захисникам!

Уже плануємо наступну таку школу!